Detaylı Arama

Allianz Anlaşmalı Sağlık Kurumlarında göreceğiniz tedaviler için poliçe türüne göre ve kapsamındaki teminat limitleri / ödeme yüzdeleri dahilinde masraflarınızın sizin adınıza doğrudan anlaşmalı kuruma ödenmesi sağlanmıştır.

Böylelikle, doğrudan ödeme anlaşmalı sağlık kurumlarında görülecek tedaviler için, harcamanın önce sizin tarafınızdan yapılıp Tedavi Masrafları Talep (TMT) Formu ekinde belgelendirilerek Allianz'a gönderilmesine gerek kalmayacaktır. Sorgulama sırasında tercih ettiğiniz kurumla birlikte, bu kişi ve kuruluşlara ilişkin harcama ve ödemelere ilişkin özel bilgi ve uyarı yer almakta olup, öncelikle bu bilgiler dikkate alınmalıdır.

Lütfen anlaşmalı sağlık kurumlarındaki yetkililerimize Sigortalı Tanıtım Kartınızı kimlik belgenizle birlikte göstererek, Allianz Sigortalısı olduğunuzu işlemlerinizden önce belirtiniz.

Kurum veya kişilerin, Anlaşmalı Kurumlar Listesinde yer alması, bu kişi veya kurumların Allianz tarafından tavsiye edildiği anlamına gelmeyeceği gibi, bu kişi veya kurumların hizmetlerinin kalitesi ve tibbi anlamda sonuçları hiçbir şekilde Allianz tarafından garanti edilmemektedir. Sigortalılarımız tarafından seçilmiş kişi veya kurumun hizmetleri ve sonuçlarından, doğrudan seçilen kurum veya kişinin kendisi sorumlu olup, hiçbir halde Allianz'ın sorumluluğuna gidilemez.

Listelerde yer alan kurumlar, ürün ve hizmetlere ait geçerlilik bilgileri sadece bilgilendirme amaçlı olup faaliyet ve hizmet açıklamaları kurumlar tarafından iletilen bilgilerle sınırlıdır. Hizmet almadan önce mutlaka ilgili kurumdan provizyon almanız gerekmektedir.

Allianz , tüm listelerde önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapabilir, sayfada yer alan bilgiler bilgilendirme amaçlı olduğundan yapılan değişiklik kullanıcıya bir hak bahşetmez, Allianz’ın değişiklik nedeniyle sorumluluğu bulunmamaktadır.

© Copyright  2009 - Tüm Hakları Allianz Sigorta A.Ş.'ye aittir Yasal Uyarı